Бондар увійшов до рейтингу найвпливовіших українців

Віктор Бондар. Фото УНІАН

Співголова депутатської групи «Партія «Відродження» та лідер партії «Відродження» Віктор Бондар вперше увійшов до рейтингу впливових українців за версією журналу «Фокус».

Про це повідомляє прес-служба партії.

Віктор Бондар зайняв 58 місце в рейтингу в категорії «Стратеги».

Як зазначає видання, політична кар’єра Бондаря розвивалася стрімко і переважно в органах виконавчої влади. У період з 2000-го до 2005 року він встиг попрацювати як у Верховній Раді, так і в Кабінеті міністрів. Спочатку займав посаду першого заступника міністра транспорту і зв’язку в 2005 році, а вже менш ніж через рік очолив Міністерство транспорту.

Кар’єру народного депутата Віктор Бондар почав 2012 року. У парламенті 8-го скликання увійшов до складу керівників депутатської групи «Партія «Відродження» як співголова нарівні з іншим співголовою політичної сили Віталієм Хомутинніком.

«У 2018 році політик відзначився своїми голосуваннями в парламенті. Віктор Бондар не голосував за державний бюджет на 2109 рік, також не підтримав указ президента про введення в Україні воєнного стану», – цитує прес-служба інформацію журналу «Фокус».

Нагадаємо, що напередодні після голосування за припинення дії договору про дружбу з РФ нардеп заявив, що «депутатів використовують, як стадо баранів».Loading...