Новини » Суспільство 13 грудня, 2018, 5:49
Зірка «Гаррі Поттера» зізнався, що популярність не принесла йому щастя

Історія про хлопчика-чарівника досі залишається одним з найулюбленіших фільмів і дорослих, і дітей. Після виходу першої частини «Гаррі Поттера» актори, які виконали головні ролі, буквально прокинулися знаменитими, а до останньої частини стали справжніми зірками з багатомільйонними гонорарами. Втім, шалена популярність зіграла з ними злий жарт: довгий час їх не кликали в інші проекти, тому що бачили в зірках лише юних чарівників з «Гаррі Поттера».

Комусь вдалося легко впоратися з важким періодом в кар’єрі, а хтось впав у депресію...

Так, за словами виконавця ролі Рона Візлі, зйомки в «Гаррі Поттера» не принесли йому щастя.

Про це Руперт Грінт розповів в інтерв’ю виданню Radio Times, пише newsyou.info.

«Я з трудом згадую своє життя до «Гаррі Поттера». Це був досить дивний час, я був повністю залучений в процес. Мені здається, я втратив справжнього себе на цьому шляху. Іноді мені хотілося стати невидимим і просто піти, скажімо, на барбекю з друзями. Але це важко зробити до сих пір. З такою славою всі бачать в тобі твого героя, і в якийсь момент ти розумієш, що і сам вже насилу поділяєш себе і свого персонажа.

Після «Поттера» я взагалі не розумів, що я хочу робити. Мене не покидало відчуття, ніби я пропустив багато нормальних, звичайних речей. Я втратив зв’язок з більшістю моїх шкільних друзів. Мені хотілося нормального життя, тому я взяв перерву. Я ніколи не був суперамбіційний. Думаю, знімаючись в проекті, мені хотілося багато довести перш за все собі, але в той же час я чудово розумію, що залишаюся звичайною, невпевненою у собі людиною», – розповів Руперт Грінт.

Також актор зізнався, що навіть не знає точно, скільки заробив грошей за зйомки в «Гаррі Поттера».

«Чесно, я не вважав... Точну цифру я вам не скажу, я просто її не знаю, навіть приблизно. Гроші не є для мене основною мотивацією в роботі. Вони допомагають відчувати себе впевнено, з ними краще, ніж без них. І я радий, що вони у мене є, але я не фокусуються на своєму багатстві», – каже Руперт.

Читайте також: У Ді Капріо забрали «Оскар»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 06:20 :59