Новини » Суспільство 13 грудня, 2018, 16:01
За нетактовне спілкування з поліцейськими можна піти під суд
Фото: Національна поліція України
Фото: Національна поліція України

Поліція має безліч прикладів, коли до суду направляли справи щодо цивільних через нетактовне спілкування з поліцейськими.

Про це повідомив заступник голови Національної поліції Костянтин Бушуєв в ефірі однієї з програм, пише «Українська правда».

«Що стосується дій тих чи інших громадян, які дозволяли собі зайвого, м’яко кажучи, то ми все це фіксуємо і передаємо до компетентних органів, у цьому разі до судів, у тому числі через кримінальні провадження, якщо в його діях міститься кримінальне правопорушення, для того, щоб людина понесла відповідне покарання», – сказав він.

«Суд уже призначає покарання», – зазначив Бушуєв.

Посадовець додав, що коли є порушення з боку поліцейського, ці факти аналізують і передають до прокуратури, після чого «відбувається відповідне реагування».

«Ми маємо безліч фактів, коли зібрані матеріали були скеровані до суду за обвинуваченням якраз цивільного населення, яке дозволяло собі щонайменше нетактовне, а подекуди із порушенням закону поведінку стосовно поліцейського», – заявив Бушуєв.

«Що ж до департаменту внутрішньої безпеки, то ми створили структуру яка реагує наближено до ідеальної. Фактів по недоброчесних працівниках надзвичайно багато, прокуратура працює, матеріали скеровуються в суд, і ми боремося з цим явищем на всіх рівнях», – додав він.

За словами Бушуєва, «ті рішення, які на сьогодні реалізовані щодо посилення відповідальності громадян за вчинення певних правопорушень, є обґрунтованими і на часі».

Нагадаємо, в ОАЕ запустили поліцейські патрулі на верблюдах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 04:17 :40