Новини » Політика 13 грудня, 2018, 18:07
Вища рада правосуддя ухвалила рішення щодо суддів ліквідованих апеляційних судів

Вища рада правосуддя ухвалила рішення про переведення 5 суддів ліквідованих апеляційних судів до новостворених.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні в четвер, інформує прес-служба ВРП.

За результатом розгляду питання про переведення суддів ліквідованих апеляційних судів, ВРП ухвалила перевести суддів апеляційного суду Закарпатської області Тетяну Готру – на посаду судді Закарпатського апеляційного суду, апеляційного суду Житомирської області Вікторію Шевченко – на посаду судді Житомирського апеляційного суду, апеляційного суду Донецької області Юрія Мальованого – на посаду судді Донецького апеляційного суду, апеляційного суду Вінницької області Сергія Бурденюка – на посаду судді Вінницького апеляційного суду та апеляційного суду Волинської області Василя Подолюка – на посаду судді Волинського апеляційного суду.

Раніше Вища кваліфікаційна комісія суддів України своїм рішенням рекомендувала зазначених суддів для переведення до новостворених апеляційних судів в апеляційних округах.

Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 53 закону України «Про судоустрій і статус суддів», суддю може бути переведено до іншого суду без його згоди у разі реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду.

Відповідно до частини третьої ст. 82 цього закону переведення судді на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня може здійснюватися без конкурсу тільки у випадках реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду, в якому такий суддя обіймає посаду судді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 09:43 :54