Новини » Суспільство 13 грудня, 2018, 6:12
В окупованому Криму прогнозують скорочення населення
Окупований Крим. Фото: obozrevatel.com
Окупований Крим. Фото: obozrevatel.com

За прогнозом Кримстата на окупованому Росією півострові в найближчому майбутньому народжуваність буде знижуватися, а смертність зростати. За рахунок цього зменшення населення через 10 років становитиме до 14 тис. осіб на рік.

Про це повідомляє Blackseanews.

В окупованому Криму в майбутньому році прогнозують народження 19 тис. малюків, при цьому народжуваність становитиме 10 осіб на тисячу населення, – це досить скромний коефіцієнт. Як повідомляє Кримстат, смертність в майбутньому році на окупованому півострові складе 26,9 тис. осіб.

Тим самим, природне зменшення населення становитиме близько 8 тис. чоловік. При цьому передбачається міграційний приріст – близько 4 тис. осіб, пише видання. Складаючи такі ж прогнози на 5, 10 і 15 років вперед, відомство припустило, що народжуваність в окупованому Криму продовжить знижуватися, а смертність буде збільшуватися.

Так що через п’ять років природний спад населення становитиме 12 тис. осіб на рік, через десять – 14 тис. При цьому коефіцієнт народжуваності за 10 років знизиться з 10 до 7,9, коефіцієнт смертності збільшиться з 14,1 до 15,8, повідомляє сайт відомства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 11:17 :17