Новини » Регіони 13 грудня, 2018, 15:23
В Івано-Франківську зростуть тарифи на опалення

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) на своєму засіданні ухвалила рішення про підвищення тарифів на тепло для 18 із 26 запланованих постачальників. Серед них і ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Про це сьогодні, 13 грудня, IA ZIK повідомили в прес-службі підприємства.

Існуючий тариф був затверджений НКРЕКП у 2014 році. Він розрахований на підставі даних 2012 року і коригувався НКРЕКП два рази лише по складовій «природний газ» у 2015 і 2016 роках.

Як повідомляла IA ZIK, керівництво комунального підприємства Івано-Франківськтеплокомуненерго сподівається, що збільшення тарифу на тепло та гарячу воду дозволить краще розраховуватись «Нафтогазу України», що у свою чергу сприятиме легшому отриманню лімітів на газ.

Як пояснюють фахівці «Івано-Франківськтеплокомуненерго», природний газ складає 70-80% у структурі тарифу. На сьогодні діє розщеплення коштів, які надійшли на рахунки підприємства, як плата за тепло від споживачів. Близько 80-90% коштів автоматично переводяться до НАК «Нафтогазу України».

А з тих 10%, що залишається, підприємство має розрахуватися за електроенергію, виплатити заробітну плату працівникам підприємства, закупити матеріали, необхідні для забезпечення безперебійної роботи системи теплопостачання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 09:19 :46