четвер, 13 грудня, 2018, 17:28 Спорт
Українки провалили спринт на другому етапі Кубка світу-18/19 з біатлону
Італійка Доротея Вірер виграла сьогоднішній спринт у Гогфільцені / biathlon.com.ua

Представниця збірної Італії Доротея Вірер виграла сьогодні, 13 грудня, спринтерську гонку на 7,5 км на другому Кубка світу з біатлону сезону-18/19, який стартував у Гогфільцені (Австрія).

Слідом за Доротеєю Вірер в підсумковому протоколі розташувалася Кайса Макарайнен з Фінляндії, яка також припустилася одного промаху на двох вогневих рубежах, відставши від Доротеї лише на 0,6 секунди.

Замкнула трійку призерів росіянка Катерина Юрлова, яка з чистою стрільбою відстала від переможниці на 24,4 секунди, повідомляє biathlon.com.ua.

Що ж до збірної України, то наші дівчата відверто провалили сьогоднішній спринт. Кращою серед українок стала Олена Підгрушна (1 штрафне коло), яка фінішувала 27-ю. Віта Семеренко (1) – 53-тя, Валя Семеренко (2) – 57-ма, Ольга Абрамова (2) – 63-тя, Анастасія Меркушина (4) – 69-та.

Додамо, що загалом на старт сьогоднішньої гонки вийшли 98 біатлоністок.

Завтра, 14 грудня, у Гогфільцені пройде чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

2019-01-23 07:22 :49