Новини » Політика 13 грудня, 2018, 22:50
У міністерстві інформполітики закликали перевіряти інформацію «з-за порєбріка»

Міністерство інформаційної політики закликає українські медіа перевіряти будь-яку інформацію, яку поширюють російські та прокремлівські ЗМІ.

Про це написав заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін у Facebook.

«Сьогодні в терористичних медіа продовжується поширення фейкової інформації щодо підготовки ЗСУ до атак, в тому числі, з використанням хімічної зброї... Ми готові відбити агресію, але не можемо попередити чи зупинити поширення в західних і місцевих проросійських медіа можливих провокацій терористів. Прошу вас бути пильними та перевіряти будь-яку інформацію, що може надходити з-за парєбріка!» – закликав він.

Як приклад такої інформаційної атаки Кремля посадовець навів сьогоднішню заяву речниці МЗС РФ Марії Захарової про те, що Україна, нібито, хоче «скориставшись запровадженим, зокрема у Донецькій та Луганській областях, режимом воєнного стану, організувати стрімкий наступ на маріупольському напрямку з метою захоплення території Приазов’я, що перебуває під контролем Донецька, і виходу на кордон з Росією».

За словами Золотухіна, масована медійна підготовка російської сторони «до чогось не дуже приємного» викликає занепокоєння.

«Однак думаю, що нам з вами точно нічого не загрожує, оскільки я щоденно бачу як мої колеги з Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ працюють над посиленням обороноздатності нашої держави. Ми готові до всього», – наголосив заступник міністра.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 09:53 :30