Новини » Київ 13 грудня, 2018, 2:03
У Києві розповіли про «мисливця» на дітей

У Києві мати розповіла про чоловіка, який намагався відвести її дитину в «тихе місце».

Про це написала Наталія Олійник на своїй сторінці у Facebook.

Так, інцидент стався 8 грудня близько 16-ї години. Восьмирічна дитина повертався в гуртка додому і раптом за нею ув’язався незнайомий чоловік.

Незабаром незнайомець запропонував хлопчикові допомогти йому знайти «тихе місце», де б він міг спокійно попрацювати. І дитина пішла за ним.

«Сусідка крик душі написала: Сусіди, вважаю за потрібне поділитися жахом і страхом, що я випробувала на вихідних. Добу не могла прийти в себе», – сказала вона.

Насторожило мати те, що хлопчик довгий час не повертався додому.

«Коли він вдома не з’явився, я подзвонила знову і, слава богу, вчасно! Пощастило, що він зняв трубку і взагалі, що її не відібрали! І тут у відповідь фраза:» Мама, ми з дядьком шукаємо тихе місце». У мене від цієї фрази ноги підкосилися, я так кричала в трубку – тікай ​​швидко, тебе хочуть вкрасти.

І сама побігла зі своєю кондитерської за малим! Від страху серце вилітало. Слава богу, все обійшлося – дитина втекла назад на «Винахідник», і я його зі сльозами та істерикою забрала, звичайно, він від мене був в шоці! Адже він не розумів, що з ним могло статися», – підкреслила вона.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:31 :45