Новини » Політика 13 грудня, 2018, 19:53
Томос для України назвали сигналом усьому світу
ZIK
ZIK

Отримання Україною томосу буде певним сигналом для усього світу, що українці мають повноцінну православну церкву у своїй державі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив міський голова Винників, колишній секретар Львівської міськради Володимир Квурт.

Гість програми зазначив, що більшість галичан сьогодні вітають формування автокефальної помісної Української православної церкви.

«Вони вітають отримання УПЦ томосу. Попри те, що більшість людей на Галичині є католиками, вони ставляться до цього спокійно. Тому це є шансом для об’єднання усіх церков в Україні», – підкреслив Володимир Квурт.

Водночас він додав, що цей шлях є непростий. Квурт переконаний, що Україна зможе його пройти.

«Я сподіваюся, що не тільки Західна, а й Східна Україна, та й зрештою увесь народ України не потребує посередників із Богом. Ми маємо право молитися рідною мовою до Бога, і якихось посередницьких установ ми не потребуємо», – заявив міський голова Винників.

Також Володимир Квурт наголосив, що отримання Україною томосу буде певним сигналом для всього світу, що українці мають повноцінну православну церкву у своїй державі. 

Нагадаємо, речник УПЦ Київського патріархату архієпископ Євстратій (Зоря) заявив, що томос про автокефалію майбутньому голові помісної православної церкви в Україні вручить Вселенський патріарх у Константинополі 6 січня 2019 року. 

Читайте також: В УПЦ МП хотіли засудити українців, а викрили свого патріарха Кирила

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:14 :14