Новини » Події 13 грудня, 2018, 0:59
«Толерантність» понад усе: у Маріуполі спокійно живе бойовик «ДНР» і навіть має бізнес, – волонтер

У Маріуполі живе, працює і має власний бізнес бойовик «ДНР» Роман Джумаєв.

Про таке нахабство і безкарність на своїй сторінці у Facebook написала волонтер Галина Одноріг.

Світлина від Галини Геннадіївної Однорог.

Жінка постійно допомагає українській армії з 2014-го, вона багато пережила за ці роки, але ніколи так не боялась за своє життя, як зараз.

Світлина від Галини Геннадіївної Однорог.

«Мені реально страшно. Я живу в Маріуполі, в 20-ти км від війни. Я військовий волонтер з 2014 року. Я багато чого бачила за чотири роки на війні, але мені не було так страшно, як зараз!» – розповіла Галина.

Волонтер каже, що бойовик, який вбивав «наших хлопців», спокійно живе поруч з нею, відкрив власний бізнес – кіоск, має друзів.

«Я знала, де ворог, і що поряд військові, які своє життя віддадуть, але мене прикриють. Це війна, там все просто, свій – чужий. А сьогодні я не знаю, де я живу! У нас в місті спокійно живе бойовик днрівців, який вбивав наших хлопців. А ще у нього є друзі, які разом з ним», – поділилася своїми переживаннями Галина.

За її словами, поруч з кіоском бойовик навіть вивісив прапор України.

Бойовик ДНР Роман Джумаєв живе в МаріуполеБоевік ДНР Роман Джумаєв живе в Маріуполі

Волонтер повідомила, що Романа Джумаєва затримали за те, що він зробив опір поліції і напав на громадського активіста – скористався газовим балончиком. Зараз він знаходиться в поліцейському відділку.

Раніше Джумаєва, який переховувався в Білорусі, затримали, йому інкримінували ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу (Створення терористичної групи чи терористичної організації – карається позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років). Однак за рішенням суду злочинця відпустили.

«Вчора вночі, коли я приїхала з поліції, близько першої години ночі я себе змушувала вийти з машини і дійти до під’їзду. Мені реально страшно, я ж звичайна жінка, у мене немає зброї, і я сподівалася, що живу в безпечному місті.

Я звикла до сепаратистів, вони щось там пишуть мені з погрозами час від часу, на це просто не звертаю уваги, а ось жити поруч з бойовиками я не звикну ніколи», – поділилася вона.

Волонтер просить приєднатися всіх небайдужих, щоб виявити всіх бойовиків «ДНР», які не понесли покарання за свої злочини і спокійно живуть поруч з мирним населенням.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 04:10 :00