Новини » Львів 13 грудня, 2018, 16:29
«Секс і нічого особистого»: у Львові репрезентували нову українську комедію
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Львів знову став першим містом, яке побачило стрічку до прем’єри. Презентували фільм актори Наталя Мазур, Роман Луцький, Анжеліка Ніколаєва, Анна Матійченко, Сергій Притула, який за сумісництвом і сценарист, та режисер Ольга Ряшина.

Нова українська комедія – франшиза канадського фільму «Мої бентежні сексуальні пригоди». Тому сценарій не писався з нуля, але був переписаним під українського глядача. Над сценарієм протягом семи місяців працювали Сергій Притула та актори «Вар’яти-шоу»: Володимир Жогло, Валентин Сергійчук, Володимир Ковцун і Віталій Тильний.

Зйомки відбувались у Києві, Празі та Львові. Львів же став випробуванням і для акторів, і для знімальної. Саме тут знято 70 % стрічки, зокрема й найскладніші сцени. Тому перший допрем’єрний показ – саме тут.

«Секс і нічого особистого» зовсім не вульгарний фільм, як комусь може здатись з назви чи трейлеру, немає моментів, від яких ніяковієш чи яких не розумієш. Жарти зрозумілі і, головне, смішні, а доказ цьому – зал людей, який ще довго реготав після влучної фрази. Показано й наш менталітет: кожен десь може впізнати себе, бо хто ж не стикався із ситуацією і не казав «а що подумають люди?». Фільм про любов, а любов має багато складових. Це і довіра, і підтримка, і пристрасть,і, зрештою, секс. Це легка і добра комедія з еротичним присмаком.

« Ми з командою вирішили щиро і по-доброму розповісти про секс, про те, яку роль він відіграє в стосунках», – каже акторка Анжеліка Ніколаєва, яка зіграла Діану.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Стрічка, за словами Сергія Притули, у першу чергу для молодих людей, бо саме для них останні роки нічого не знімали. « Я переконаний, що ми не перейшли межу забороненого», – додає він.

«Назва провокаційна, але ми розповідаємо про відносини між людьми; про те, як впливає виховання на майбутнє; про те, як чоловік і жінка повинні спілкуватись одне з одним і що чоловік має знати і робити, аби його жінка була щаслива поруч із ним», – розповідає режисера Ольга Ряшина.

Чому молодь має піти на цей фільм, пояснила акторка Наталя Мазур: «Бо це круто. Не так часто ми можемо говорити на такі теми відверто, не тільки між собою, між друзями, з коханими чи коханцями, а говорити з цілою аудиторією. Створити діалог між глядачем і актором на тему сексу та відносин – виклик для нас».

Головний актор фільму Роман Луцький стрічку бачив вперше разом із глядачами, і він впевнений, що адаптація інша: оригінальніша, точніша для українців та красивіша.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Про фільм:

Коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій приймає чоловіче рішення та їде в Прагу на Новорічні свята до свого друга Василя. Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною, яка обіцяє зробити з нього супер-героя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина.

Прем’єра стрічки відбудеться 20 грудня.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:11 :37