Новини » Львів

Понад сотня мостищан скористалася «теплими» кредитами

З початку 2018 року мешканцям Мостиського району Львівської області у межах програми енергозбереження для населення видано – 101 кредит, на суму 2 млн 824,5 тис. грн.

Про це повідомив сьогодні, 13 грудня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

Як інформував присутніх під час наради в Мостиській РДА завідувач сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації В. Придиба, в межах реалізації обласної програми енергозбереження для населення розроблено ефективний механізм стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів, згідно з яким обласний бюджет відшкодовує позичальникам 15% річних у національній валюті за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження.

Відшкодування відсотків за кредитами здійснюється на впровадження таких енергозберігаючих заходів: утеплення стін будинків, підлоги, горищ та дахів; встановлення рекуператорів тепла; встановлення та заміну вікон, вхідних дверей та віконно-балконних конструкцій; встановлення та реконструкцію електроопалення за енергозберігаючими технологіями; встановлення та реконструкцію індивідуальних систем опалення, у тому числі альтернативних до природного газу. Відповідно до обласної програми енергозбереження, у минулому, 2017 році, видано 160 «теплих» кредитів на суму 3 млн 167 тис. грн.Loading...