Новини » Політика 13 грудня, 2018, 22:03
Олег Мусій назвав Московський патріархат «філією ФСБ» в Україні
ZIK
ZIK

Кожній людині, яка тверезо мислить, відомо, що Московський патріархат – це філія ФСБ, яка деструктивно працює проти України. Дуже правильно, що СБУ зайнялася цією філією ФСБ. Однак ці дії запізнілі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олег Мусій.

Коментуючи заяву СБУ про те, що їй вдалося випередити провокації, пов'язані з об'єднавчим собором, пан Мусій сказав, що дуже правильно, що СБУ зайнялася філіалом московського ФСБ під виглядом МП, який має величезний вплив через своїх представників у вигляді священиків.

«Кожній тверезомислячій людині відомо, що Московський патріархат - це філія ФСБ, яка деструктивно працює проти України», – зазначив Мусій.

Однак, незважаючи на правильність цих заяв, пан Мусій вважає, що вони запізнілі. Його дивує, чому лише в лічені дні перед собором з'являються такі повідомлення.

«А вони що, раніше не знали, що там купа ФСБешників? Що у всіх лаврах давно проводиться московська пропаганда від царя і всього іншого? Безумовно, святий обов'язок всіх служб – забезпечити спокій під час об'єднавчого собору. А те, що Москва через свою «п'яту колону» буде намагатися зробити якісь провокації – абсолютно очевидно», – зауважив народний обранець.

Також пан Мусій додав, що було б добре, якби ще на цьому не піарилася влада.

«Насправді це заслуга багатьох поколінь українців, які полягли за волю і свободу України. Просто зараз нарешті має бути поставлена завершальна крапка, й Україна має отримати свою незалежну церкву», – переконаний гість програми.

Нагадаємо, заступник голови СБУ Віктор Кононенко заявив про викриття підготовки провокацій довкола об'єднавчого собору за участі настоятеля Києво-Печерської лаври.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 04:43 :59