Новини » Суспільство 37

Одним з головних завдань Міністерства є надання якісної медичної допомоги ветеранам, – Фріз

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз. Фото: Микола Тис/ZIK

Одним з головних завдань Міністерства у справах ветеранів є надання якісної меддопомоги ветеранам – Ірина Фріз

Сьогодні Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз у «Veteran Hub» поспілкувалась з Ветеранами російсько-української війни у форматі питання – відповідь, – повідомляє solydarnist.

Ірина Фріз, зокрема зазначила, що це велика честь для неї спілкуватись з ветеранами. Під час зустрічі, Міністр також надала інформацію про структуру, головні цілі та завдання новоствореного Міністерства у справах ветеранів.

«Було наголошено на важливості створення онлайн-реєстру усіх ветеранів та створення онлайн-платформи для ветеранів. Під час зустрічі було обговорено низку питань, про діяльність та надання майбутніх послуг міністерства. Зокрема ветерани вказували на необхідність вирішення житлових та земельних питань», – сказала Ірина Фріз.

За її словами, одним з головних завдань Міністерства є створення системи надання якісної медичної допомоги ветеранам. «Під час зустрічі, ветерани неодноразово піднімали цю тему. Міністерство активно налагоджує міжнародну співпрацю, задля обміну досвіду у сфері надання медичних послуг для ветеранів», – написала Міністр.

Ірина Фріз подякувала за можливість розбудови комунікації, а також повідомила, що формат запропонований «Veteran Hub» вирішили зробити на постійній основі. «Отже кожної другої середи місяця будемо спілкуватись, дискутувати, шукати рішення існуючих проблем», – наголосила Міністр.

Loading...
Loading...
Loading...