live
Новини » Регіони 49

На Волині уряд освітню субвенцію в одних забрав, а іншим дав

Волинські громади, де бракувало освітньої субвенції, зітхнули з полегкістю – уряд дав гроші. Під час засідання Кабміну збільшили обсяг освітньої субвенції для бюджетів 44 міст та ОТГ на 88 мільйонів гривень.

Про це IA ZIK повідомила регіональний консультант з комунікацій Волинського РВ Асоціації міст України Тамара Зубенко.

У переліку міст і ОТГ, яким збільшили освітню субвенцію є і волинські. Кабінет Міністрів України розпорядженням «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році» вніс зміни до бюджетних призначень освітньої субвенції з держбюджету на 2018 рік, згідно з якими окремі місцеві бюджети отримають загалом додатково 12,6 мільйона гривень.

Так, освітню субвенцію збільшили Ковелю і Нововолинську, Іваничівському і Локачинському районам та Шацькій, Литовезькій, Павлівській, Поворській, Іваничівській, Дубечненській, Сераховичівській, Турійській і Оваднівській ОТГ.

Разом із тим, цим самим розпорядженням Кабмін зменшив розмір освітньої субвенції загалом на 12,4 мільйона гривень – Камінь-Каширському, Луцькому, Ратнівському, Маневицькому районам і Любешівській селищній ОТГ.

Loading...
Loading...
Loading...