Новини » Суспільство 13 грудня, 2018, 13:24
На міжнародному фестивалі документального кіно «Артдокфест» перемогли українські фільми

Створені за підтримки Держкіно українські фільми здобули перемогу на «Артдокфест». Картина Олександра Течинськиого «Дельта» стала найкращою документальною стрічкою фестивалю. А «Домашні ігри» Аліси Коваленко отримали Диплом журі фестивалю.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з питань кіно.

До програми «Артдокфест 2018» увійшли 130 фільмів з 18 країн. Цьогорічну програму фестивалю складали дві конкурсні програми та п’ять позаконкурсних секцій. До основного конкурсу фестивалю увійшли три українські стрічки: фільм «Дельта» Олександра Течинського, стрічка «Домашні ігри» Аліси Коваленко та «Тато мамин брат» Вадима Ількова, – усі ці фільми створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Перший етап міжнародного фестивалю авторського документального кіно «Артдокфест» 2018 проходив у Ризі (Латвія) з 19 по 23 жовтня, де й було показано всю конкурсну програму.

Нагадуємо, що фестиваль документального кіно «Артдок» засновано у 2007 році. Президентом фестивалю є кінорежисер та продюсер Віталій Манський. У травні цього року дирекція «Артдокфесту» опублікувала заяву про вимушені зміни у регламенті фестивалю та перенесла показ конкурсної програми XII «Артдокфесту» з Москви у Ригу на Artdocfest/RigaIFF з цензурних, бюрократичних та політичних причин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 03:46 :25