Новини » Львів 13 грудня, 2018, 17:15
МРЕВ у минулому: На Львівщині оновили всі сервісні центри МВС
Фото: Юра Мартинович/ZIK
Фото: Юра Мартинович/ZIK

Сьогодні, 13, грудня, у Дрогобичі (вул. Трускавецька, 64) відбулася презентація оновленого приміщення сервісного центру МВС, який став останнім у списку сервісних центрів МВС нового взірця у Львівській області.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Оновлений територіальний сервісний центр МВС – це комплекс змін, які спрямовані на те, щоб стати доступнішими і зрозумілішими для людей. Сервісні центри нового зразка побудовані за принципом «Оpen office», щоб бути максимально прозорими і відкритими для громадян. Така методика зводить до мінімуму корупційні ризики.

Фото: Юра Мартинович/ZIK
Фото: Юра Мартинович/ZIK
Фото: Юра Мартинович/ZIK
Фото: Юра Мартинович/ZIK

Також робота центру відбувається за принципом «єдиного вікна». Якщо раніше клієнти змушені були бігати по кабінетах та очікувати на ту чи іншу послугу, то зараз вони звертаються до адміністратора і можуть отримати весь комплекс послуг, які їм потрібні. А електронна черга дає можливість впорядкувати і зробити комфортнішим очікування. Не забули також про людей із особливими потребам, – є та кнопка виклику працівника. Також є спеціальна туалетна кімната для людей із особливими потребами. Обладнано дитячу кімнату, щоб дітям було комфортно і зручно чекати на батьків. Крім цього, очікуючи у черзі, можна почитати книжки, які є у наявності сервісного центру, завдяки буккросингу. Також вся будівля і подвір’я покриваються зоною безкоштовного «Wi-Fi».

Фото: Юра Мартинович/ZIK
Фото: Юра Мартинович/ZIK

«Ті депресивні та тривалі очікування у колишньому МРЕВ – то вже минуле. Нова концепція докорінно змінила принцип роботи, бо не клієнт бігає навколо нас, а ми – навколо клієнта. Від сьогодні ми зможемо надавати нашим клієнтам на Дрогобиччині максимально комфортні та якісні послуги. У нас сьогодні подвійне свято, бо цей центр є останнім за ліком із оновлених у нашому регіоні. Його відкриття завершує план реконструкції центрів по області. Тобто ту обіцянку, яку ми надали на початку року, ми її дотрималися. Тепер 100% сервісних центрів області є оновлені. Та це не кінець нашого оновлення – це лише початок інноваційного та креативного покращення сервісу», – сказав начальника регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Олександр Плашовецький.

Фото: Юра Мартинович/ZIK
Фото: Юра Мартинович/ZIK

Оновлення приміщення сервісного центру МВС у Дрогобичі коштувало близько 1,4 млн грн.

Фото: Юра Мартинович/ZIK
Фото: Юра Мартинович/ZIK

Ще сім оновлених сервісних центрів МВС у Львівській області вже працюють. Вони розміщені у Львові, Новояворівську, с. Червоне Золочівського р-ну, с. Стрільбичі Старосамбірського р-ну, Червонограді, Самборі та Стрию. В населених пунктах, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, за запитами від органів місцевого самоврядування громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС.

Фото: Юра Мартинович/ZIK
Фото: Юра Мартинович/ZIK

Сервісні центри МВС працюють за графіком: з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, а у суботу – з 9:00 до 16:45.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 10:00 :33