Новини » Економіка 13 грудня, 2018, 18:02
Мінекономрозвитку ініціює зняття заборони на спільні підприємства у сфері ОПК

12 грудня Кабінет Міністрів ухвалив проект закону, який ініційований Мінекономрозвитку і спрямований на зняття чинної сьогодні заборони в українському законодавстві на створення спільних підприємств в оборонно-промисловому комплексі.

Як повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, ухвалення законопроекту врегульовує надання права компаніям-учасникам концерну «Укроборонпром» брати участь в реалізації міжнародних проектів шляхом створення господарських організацій (спільних підприємств). Це забезпечить входження на український ринок потужних інвесторів та підвищить темпи економічного зростання. Водночас, законопроект унеможливлює заснування спільних оборонних підприємств із державою-агресором.

«Створення спільних підприємств у формі господарських організацій для реалізації інвестиційно-інноваційних, капіталомістких, довготривалих проектів є міжнародною практикою. Ми розглядаємо законопроект як один із основних інструментів залучення інвестицій та створення сучасних технологічно прогресивних видів озброєння», – прокоментував ухвалене рішення заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 09:23 :39