Новини » Політика 13 грудня, 2018, 21:37
Левченко переконує, що моряки – далеко не єдина причина скасування зустрічі Трампа з Путіним
ZIK
ZIK

Зараз Трампу в будь-якому випадку не можна зустрічатися з Путіним через внутрішньо-політичні баталії у США. Америка намагається дуже вміло, зручно і для себе, і для України використати цю ситуацію.

Таку думку висловив народний депутат України Юрій Левченко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Народний депутат України Юрій Левченко вважає, що заява президента США Дональда Трампа про те, що він не буде зустрічатися з Володимиром Путіним через затримання українських моряків і кораблів, передусім, стосується внутрішньої-політичної ситуації у США.

«Дуже добре, що з боку влади США лунають такі заяви, але варто зазначити, що зараз Трампу в будь-якому випадку не можна зустрічатися з Путіним через внутрішньо-політичні баталії. Відтак, США намагаються дуже вміло, зручно і для себе, і для України використати таку ситуацію», – прокоментував Юрій Левченко.

Депутат пояснює: така ситуація склалася через те, що зараз в США активно обговорюють розслідування щодо зв’язків Трампа з Росією. Утім для України позитивом є те, що офіційною версією відмови є затримання її моряків.

«Протягом усіх років війни в Україні занадто багато уваги приділяли саме заявам та офіційним зустрічам і дуже мало – конкретним діям. Тому, на мою думку, потрібно застосовувати реальні санкції, зокрема відключити Росію від системи SWIFT, домовитися про підтримку України летальною зброєю і таке інше. Адже такі дії впливали б набагато серйозніше, ніж зави та офіційні зустрічі», – впевнений Юрій Левченко.

Як повідомляли, радник президента США з питань нацбезпеки Джон Болтон заявив, що зустріч президентів Володимира Путіна і Дональда Трампа не буде можливою до тих пір, поки Росія не звільнить затримані українські кораблі та їхні екіпажі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:30 :17