Новини » Регіони 13 грудня, 2018, 11:59
Івано-Франківськ потрапив в десятку міст-фіналістів конкурсу «Молодіжна столиця України»

Івано-Франківськ увійшов в десятку міст-фіналістів національного конкурсу «Молодіжна столиця України». Цей конкурс ініційований Міністерством молоді та спорту України, Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України.

Мета конкурсу – активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. Про це сьогодні, 13 грудня, IA ZIK повідомили в прес-службі міськвиконкому.

Цьогоріч на конкурс була подана 41 конкурсна заявка з 22 областей. За звання «Молодіжна столиця України 2019» змагались 15 обласних центрів, 26 міст обласного та районного значення. Містами-фіналістами стали: Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Маріуполь, Одеса, Тернопіль, Харків, Хмельницький та Чернігів.

Інформація на конкурс була зібрана працівниками департаменту молодіжної політики та спорту з різних підрозділів виконавчого комітету міської ради. 21 грудня Наглядова рада заслухає усі презентації та визначить Молодіжну столицю України 2019.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:42 :48