Новини » Політика 13 грудня, 2018, 22:19
Безсмертний: Раніше Європа була кулаком, а тепер це «Європа Європ»
ZIK
ZIK

Європа змінилася, і, з одного боку, це полегшує завдання для України, втім з іншого – справа України захищати себе полягає виключно в організації власної оборони.

На цьому наголосив політик Роман Безсмерний в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK.

Протягом останніх десятиліть, зауважує дипломат, Захід дуже змінився. «Якщо на початку 90-х Європа була як кулак, то сьогодні чітко можна відслідкувати, що утворилася «Європа Європ». Є скандинавська та англосаксонська Європи, є Південна оливкова Європа, є стара Європа – Німеччина і Франція, і також є Центральна Європа, яку ну дуже важко зрозуміти. До того ж фактор впливу кожної із цих частин на загальну Європу є колосальним. Наприклад, можна подивитися на ситуацію в Лондоні із Brexit, і як це рефлексує на всю Європу», – проаналізував Роман Безсмертний.

Отже, констатує політик, Європа змінилася, і, з одного боку, це полегшує завдання для України, втім з іншого – справа України захищати себе полягає виключно в організації власної оборони, проте такі кроки і досі ігнорують.

«Протягом останніх півтора року постійно говорили про ймовірну агресію Росії в районі Керченської протоки та Азовського моря, проте за цей час Україна зробила зовсім недостатньо для своєї безпеки.

І єдине щастя нашої держави в тому, що безлад в російський армії на щабель вищий, ніж в українській. І незважаючи на те, що армія ворога сьогодні забезпечена гарною технікою та озброєнням, але бої на території Донецької та Луганської областей показали, що це не така вже й потужна армія», – зауважив Роман Безсмертний.

Як повідомляли раніше, керівник Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук підкреслив, що Британія підходить до того, щоб забрати заявку про вихід із ЄС. Адже через Brexit відновлюється проблема не тільки Північної Ірландії, а й Шотландії. Отже, це вже загроза розпаду Великої Британії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 06:41 :05