Новини » Суспільство 13 грудня, 2018, 3:27
Американський біофізик стверджує, що земляни неправильно шукають інопланетян

За твердженням американського біофізика Сільвано П. Коломбано, земляни повинні переглянути свої переконання, наприклад, в галузі управління матерією-енергією і простором-часом.

Про це повідомляє svidok.

Вчений NASA пропонує задуматися над тим фактом, що вік людської цивілізації складає майже 10 тис. років. Але протягом останніх 500 років розвиток наукової методології був приголомшуючим. Середньовічна людина ніяк би не змогла спрогнозувати такий розвиток на 500 років вперед. Аналогічно і ми, перебуваючи на нинішній стадії розвитку науки і техніки, жодним чином не можемо дати прогноз розвитку людства на найближчу тисячу років, не кажучи вже про мільйони.

А якщо подивитися на Всесвіт, можна побачити, що в ньому можуть бути планети віком в 6 млрд років, тобто, вони на 1,5 млрд років старіші нашої Сонячної системи, що утворилася 4,5 млрд років назад. Як можна припустити, чого могли досягти мешканці цих планет за такий термін?

Тому, Коломбано каже, що не можна вважати, що міжзоряні подорожі неможливі, і величезні простори нездоланні. Цей бар’єр інші форми життя, цілком можливо, можуть долати. Радіохвилі, які земляни відправляють в простір для пошуку собі подібних, могли теж давно застаріти для інопланетних цивілізацій.

Вчений стверджує, що землянам треба стати більш гнучкими в припущеннях і не зациклюватися на тому, що інопланетне життя повинно існувати в умовах, подібних до земних. Ймовірність збігу таких умов, а, значить, і збіги технологій, дуже мала.

Коломбано рекомендує фізикам розширювати припущення щодо можливостей оперування такими принциповими речами, як простір-час і матерія-енергія. Крім того, він закликає залучати до футуристичної розвідки технологів, замислюватися над впровадженням штучного інтелекту в технології і симбіозом біології з машинами. Крім того, вчений рекомендує залучати до пошуків соціологів для роздумів над тим, що розвинені суспільства можуть вибрати для спілкування. Нарешті, Коломбано рекомендує звернути увагу на НЛО, які можуть оскаржувати деякі людські припущення і переконання, а також вказувати на нові можливості для спілкування і відкриттів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:41 :19