Новини » Економіка 12 грудня, 2018, 19:04
Завдяки Ляшку Фонд держмайна зрозумів, що продає «Центренерго» компанії з російським корінням, – Соколовська
Олег Ляшко, офіційний сайт партії
Олег Ляшко, офіційний сайт партії

Фонд держмайна «раптово» усвідомив усю проблематику навколо продажу державного пакету акцій «Центренерго» лише після гнівного посту Олега Ляшка. Це чи не перший випадок, коли слово депутата спровокувало таку миттєву реакцію державних структур. Відтак, приватні власники з російським корінням не зможуть знищити українську вугільної галузь.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала політичний експерт Яніна Соколовська.

«Добра новина: конкурс із продажу державного пакету акцій «Центренерго» скасований», – зазначила Соколовська.

Вона підкреслила: Фонд держмайна «раптово» повідомив, що учасники торгів – ТОВ «Укрдонінвест» і Виробниче унітарне підприємство «Нафтобітумний завод» – недопущені до участі в конкурсі, тому що «надана ними документація не відповідає вимогам законодавства».

«Більше того, Фонд держмайна раптово ж усвідомив, що «кінцевим бенефіціарним власником одного з претендентів є засновник і контролер компаній, зареєстрованих на території РФ, про що учасник не повідомив в конкурсній документації», – додає Соколовська.

«Хто ж відкрив Фонду очі на життя? Як з’ясувалося, «першовідкривачем» виявився Олег Ляшко, який днем раніше розмістив у Facebook гучний пост про те, що приватизація «Центренерго» – це крах для державних шахт, безробіття для гірників, у тому числі Західної України, і робота на кишеню російських олігархів», – розповіла експерт.

Вона зауважила: «як не дивно», цей заклик почули з першого звуку.

«Можливо, це пов’язано з тим, що саме радикали Ляшка раніше продемонстрували свою наполегливість, заблокувавши спробу провести через Верховну раду військовий стан на 60 днів по всій території України. Мабуть, ця заслуга радикалів настільки запам’яталася, що тема «Центренерго» була тимчасово знята з порядку денного через формальні причини, але з політичним підтекстом», – вважає Соколовська.

За її словами, це чи не перший випадок, коли слово депутата «спровокувало таку блискавичну реакцію українських виконавчих структур».

«Мабуть, вони починають розуміти, що хоч справжніх сміливців мало, та вони наполегливі і домагаються результатів. Не знаю, чи усвідомлюють шахтарі Львівщини, хто зберіг для них дохід і робочі місця, але в будь-якому випадку, справу державного значення виконано – приватні власники з російським корінням не зможуть знищити українську вугільної галузь. Сподіваюсь, що буде виконаний і другий пункт вимог Ляшка – обов’язкова закупівля вугілля на українських державних, а не на приватних шахтах. Тим більше, що за ціною вони не постоять», – підкреслила політексперт.

Як повідомлялось, вчора Олег Ляшко заявив, що приватизація «Центренерго» поставить хрест на розвитку шахт Львівсько-Волинського басейну. Мовляв, після цього державні шахти опиняться на межі закриття, адже втратять ринок збуту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:00 :02