Загід Краснов переконаний у неспроможності Росії

ZIK

Сьогодні Росія вже не має можливості «прийти до когось на допомогу», щоб здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.

Таку думку висловив лідер ВГО «Громадська сила» Загід Краснов в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«На мою думку, відбувається нагнітання ситуації щодо вторгнення Росії, частково й через те, щоб краще запрацювала передвиборча рекламна кампанія влади. Безумовно, Росія є агресором, і вона вже сама цього не заперечує, але все ж я не вірю у вірогідність повномасштабного вторгнення російських військ на територію України», – зазначив Краснов.

Політик зауважив: якщо проаналізувати, як відбувалося вторгнення Росії у Крим і на Донбас, то зрозуміло, що окупант спочатку створював певні сприятливі умови для вторгнення. Зокрема прихильники агресора підбурювали місцеве населення до повстання, наповнюючи його росіянами.

«Сьогодні Росія вже не має можливості «прийти до когось на допомогу» в Україні. У питанні церкви та Московського патріархату ми поки що не бачимо такого нагнітання ситуації, яке можна було б пов’язати з томосом і використати на користь агресора. Що ж до концентрації російських військ на кордоні з Україною, то я впевнений, що зараз там дислокується не більше особового складу та техніки, ніж це було в 2014-2015 роках, коли відбувалися реальні воєнні дії», – прокоментував Загід Краснов.

Як повідомляли, ветеран ЦРУ Джек Девайн, який пропрацював у розвідці США близько 30 років, заявив, що відкрите вторгнення в Україну коштуватиме Росії дуже дорого і не принесе жодного успіху. 

Loading...