Новини » Політика 12 грудня, 2018, 23:14
Європарламент закликав закрити порти ЄС для суден Росії
Санкції проти Росії
Санкції проти Росії

Європарламент в ухваленій 12 грудня резолюції закликає країни-члени закрити для російських суден, які прибувають з Азовського моря, доступ до портів ЄС до того часу, поки Росія не звільнить прохід Керченською протокою в Азовське море.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Європарламент закликає країни-члени закрити доступ до портів ЄС для російських суден, які прибувають з Азовського моря, доки Росія не відновить вільну навігацію через Керченську протоку та в Азовському морі», – вказано в ухваленій резолюції.

Європарламентарі також засудили напад Росії на українські кораблі 25 листопада біля Керченської протоки та закликали негайного і безумовного звільнення українських кораблів та моряків, які повинні мати статус військовополонених.

З огляду на дії Росії в Керченській протоці, європейські депутати закликали підготувати додаткові санкції.

«Закликаємо ЄС та держави-члени впровадити цілеспрямовані санкції в разі, якщо 24 українських військовослужбовці не будуть звільнені та якщо матиме місце подальша військова ескалація», – йдеться в документі.

Нагадуємо, Європарламент ухвалив документ, відповідно до якого ЄС посилять санкції щодо РФ, якщо українських моряків, захоплених на Азові, не буде звільнено.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 12:03 :10