Новини » Політика 12 грудня, 2018, 13:09
Великобританія продовжуватиме надавати Україні всебічну допомогу та підтримку, – Наливайченко

Велика Британія залишається надійним партнером України у питаннях протидії агресору. Наша держава може розраховувати на підтримку офіційного Лондона, який позитивно сприймає усі прохання про оборонну, політичну та фінансову допомогу.

Про це під час перебування у Лондоні заявив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

За його словами, Велика Британія залишається надійним і послідовним партнером України у питаннях протидії агресору, здійснення важливих реформ та подолання корупції.

Політик наголосив, що усі зустрічі, які він проводить у столиці Великої Британії, дають підстави розраховувати на підтримку офіційного Лондона у складний для України час.

«У Лондоні я представляю підготовлений мною Азовський пакет санкцій проти агресора, який передбачає запровадження візового режиму, обмеження вільної конвертації рубля, припинення діяльності російського бізнесу в стратегічних галузях, зокрема – в енергетиці та аграробізнесі. Хочу підкреслити, що усі, озвучені мною прохання про безпекову, оборонну, політичну та фінасову допомогу Україні позитивно сприймаються британськими партнерами», – підкреслив Наливайченко.

Як повідомлялося, посольство великої Британії зазначило, що уряд держави у 2018-2019 роках надає Україні понад 35 млн фунтів стерлінгів для проведення реформ, боротьби з корупцією та підтримку інших сфер.

Окрім того, британський міністр оборони Гевін Вільямсон заявив, що держава розмістить в Україні додаткові війська та корабель ВМС та допоможе із тренуванням піхотинців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 16:43 :54