Новини » Суспільство

Вчені розкрили медичну картку Джеймса Бонда: зруйнована легенда про спецагента 007

Персонаж з кіносерії про спецагента 007 Джеймс Бонд добре послужив Великобританії, проте, судячи з його способу життя, серія фільмів повинна була закінчитися набагато раніше.

Дослідники з’ясували, що Бонд повинен був давно померти від надмірного вживання алкоголю, який він випивав протягом кожного свого фільму, – пише Політіко.

Вчені розкрили медичну картку Джеймса Бонда: зруйнована головна легенда про спецагента 007

Команда дослідників, яка стежила за шкідливими звичками агента 007 за останні шістдесят років, зробила висновок, що шпигун страждає від суворої форми алкоголізму. В середньому він випиває 4,5 раз на фільм.

Професор Нік Вілсон з Університету Отаго в Австралії, разом зі своєю командою дослідників, проаналізували 24 фільми франшизи. Найгірший «запій» стався у фільмі «Квант милосердя», що вийшов на екрани в 2008 році.

В одному з епізодів агент 007 випив шість коктейлів «Веспер», які робиться з джина, горілки і міцного вина Кіна Ліле. За цей випадок Джеймс Бонд випив стільки алкоголю, скільки достатньо для підняття рівня в крові до смертельного порогу.

Проте, серед багатьох книг про Бонда знайшли ще один випадок. Одного разу цей персонаж за день випив 50 одиниць спирту. На думку вчених, така кількість вбила би будь-яку людину.

Нік Вілсон також підняв медичні довідки Джейма Бонда, в яких було сказано, що у нього проблеми з печінкою, а в звіті було зазначено, що шпигун страждає від алкогольної та наркотичної залежності. Крім його шкідливих звичок, чоловік часто бере участь в бійках, водить автомобілі на підвищених швидкостях, а також має сексуальні стосунки з ворогами і зберігає зброю в ліжку.

У своєму висновку вчені дали рекомендації Джеймсу Бонду звернутися до лікаря, а його роботодавцям фахівці дали підказки.

«Для початку, голові розвідки «М» не варто більше наливати Бонду на робочому місці», – йдеться в звіті.

Крім цього, керівництву потрібно переглянути обов’язки свого працівника для скорочення рівня стресу. В якості рекомендацій, роботодавцям запропонували давати завдання цілим командам, щоб обов’язки не так тиснули на героя-алкоголіка.

Читайте також: Анджеліна Джолі представила дітям нового «тата»Loading...