Новини » Світ 12 грудня, 2018, 3:10
У столиці Індії мавпи напали на чиновників

Влада Індії змушена боротися з тисячами макак, які заполонили Нью-Делі та стали великою загрозою для його мешкнаців. Макаки виду резус поширюють хаос, викрадають їжу і мобільні телефони, вриваються в будинки і тероризують людей. Макаки колонізували райони навколо парламенту Індії, а також будівлі ключових міністерств, від канцелярії прем’єр-міністра до міністерств фінансів і оборони.

Це викликало стурбованість як у державних службовців, так і в громадськості, – передає Громадське.

«Дуже часто вони викрадають їжу у людей на вулиці, а іноді навіть рвуть файли і документи», – розповів Рагін Шарма, співробітник міністерства внутрішніх справ. Перед початком зимової сесії в минулому місяці для членів парламенту були видані рекомендації щодо того, як оберігатись від нападів мавп.

Швидке зростання міст в Індії витіснило макак, загнавши їх у місця проживання людей для отримання їжі. Водночас, більшість людей в Індії поважають і годують тварин, оскільки вважають їх пов’язаними з напівбогом Хануманом.

«Вони починають активно шукати додаткову їжу, і якщо ми не будемо їх годувати, вони стануть агресивнішими», – пояснила дослідниця в області екології Асміта Сенгупта.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 00:09 :29