Новини » Львів

У Стебнику освятили меморіальну таблицю пам’яті учасника АТО Валерія Сисоєва

У Стебнику освятили меморіальну таблицю пам’яті учасника АТО Валерія Сисоєва

11 грудня у м. Стебнику, на фасаді ї школи № 6, урочисто відкрили освятили меморіальну таблицю на вшанування пам’яті колишнього учня цієї школи, захисника України, уродженця Жидачівщини Валерія Сисоєва.

По це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату Жидачівської РДА.

У церемонії взяли участь рідні полеглого Героя, представники духовенства, міський голова м. Стебника Петро Старосольський, вчителі та учні школи, представники громадськості.

Нагадаємо, що Валерій Сисоєв народився 8 квітня 1968 року в с. Сулятичі Жидачівського району Львівської області. 9 січня 2916 року у с. Сулятичі Жидачівського району прощалися із бійцем 72-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України Валерієм Олександровичем Сисоєвим, який загинув у зоні проведення бойових дій 4 січня 2016 року на Донеччині, неподалік м. Волноваха.

Валерій Сисоєв проживав до 2000 року на Дрогобиччині, навчався в школі у м. Стебнику, згодом переїхав до Харкова, звідки був мобілізований. Його батьки вирішили поховати сина у с. Сулятичі на Жидачівщині.

Нагадаємо, напередодні, 6 грудня 2018 року, на Жидачівщині представники учнівської молоді, освітяни школи с. Сулятичі вклонилися могилі захисника України Валерія Сисоєва, взявши участь в акції «Свічка Захисника».Loading...