Новини » Львів 12 грудня, 2018, 13:45
У Львові вкотре відтермінували е-квиток: не раніше 2020 року
Маршрутки у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Маршрутки у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Тендером із запровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квитка) Львова зацікавилися 20 компаній з різних країн світу (України, Польщі, Болгарії, Іспанії, Естонії, Туреччини, Бельгії, Франції, Румунії), проте жодна наразі не подала документацію, тому кінцевий термін прийому документів буде продовжено на кілька тижнів.

Про це йшлося на брифінгу у Львівській міськраді 12 грудня.

Як повідомив заступник директора департаменту ЖКГ та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, розглядається питання про відтермінування кінцевої дати прийняття документів на тендер.

«Попередня дата була 15 січня. Консультанти від банку та від компаній одноголосно кажуть, що ми своїми вимогами можемо обмежити конкуренцію. Це не є добре. Коли ми впроваджуємо систему на 10 років, то, можливо, два тижні варто почекати довше… Орієнтовно може бути від терміновано на 2-4 тижні», – повідомив А. Білий.

Далі вивчатимуть подану на тендер документацію та визначатимуть шорт-лист компаній та визначатимуть переможця.

Начальник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор» Сергій Журбенко додав: говорити про дату впровадження у Львові е-квитка можна буде після завершення тендеру.

«Якщо буде усе сприяти, це буде не швидше, ніж влітку наступного року. Тоді ми почнемо монтаж обладнання. Монтаж обладнання на 700 одиниць транспорту може тривати півроку. Далі тестування системи, навчання. Видача карток буде тривати близько року – треба їх видати близько 250 тис. грн», – заявив А.Білий. З його слів, багато зусиль займе перевірка посвідчень, які дають право пільгового проїзду.

Сергій Журбенко запевнив, що наразі у процесі тривалих підготовчих робіт не витрачено жодного євро із 10 млн євро кредиту ЄБРР, оформленого для впровадження у Львові е-квитка. Натомість, скільки коштів витрачено на це з міського бюджету присутні не уточнили.

«Думаю, що у межах тих покращень які очікуються, – це незначні кошти», – запевнив А.Білий.

За попередніми підрахунками, після впровадження е-квитка місячний абонемент безлімітно на весь громадський транспорт може коштувати 400 грн.

Як повідомлялося, ідею запровадження електронного квитка у Львові обговорюють ще з 2011 року. Автоматичну систему оплати проїзду у громадському транспорті планували запровадити у 2017 році. Згодом було названо термін – перша половина 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 15:39 :54