Новини » Спорт

У Києві завершився перший етап чемпіонату Суперліги зі стрітболу сезону-18/19

fbu.ua

У столичному СК «Меридіан» відбулися матчі першого етапу прем’єрного чемпіонату України зі стрітболу (баскетбол 3х3 на один кошик) серед чоловічих і жіночих клубів професіональної Суперліги сезону-18/19.

У чоловіків до фіналу першого етапу вийшли столична Kyiv Monbat та «Одеса», повідомляє fbu.ua.

Вирішальний поєдинок видався надзвичайно бойовим. Часом команди демонстрували більше боротьби, ніж баскетболу. Одеситам на початку вдалося захопити перевагу. Та господарі вольовим ривком повернули хід боротьби на свою користь. У підсумку вони й вибороли першу перемогу в фіналі етапу Суперліги – 17:14.

Визначилися переможці стартового етапу Суперліги 3х3

За переможців грали Роман Дмитренко, Антон Чорногор, Євген Морозов, Сергій Юрченко. Друге місце вибороли Олексій Щепкін, Ярослав Скрипець, Роман Новіков, Ернесто Ткачук (на фото – справа і зліва відповідно).

Додамо, що в данк-контесті переміг атлет із «Дніпра» Микита Коньков (на фото).

У жінок до фіналу дійшли місцевий «Київ-Баскет» та гості з «Франківська-ПНУ». Попри спроби суперниць чинити гідний опір, господарі досить впевнено перемогли – 21:9.

Найрезультативнішою в переможців була Ганна Ольховик. Саме її влучання з-за дуги встановило переможну крапку в матчі.

Переможці стартового етапу Суперліги грали в такому складі: Олена Бойко, Ксенія Афанасьєва, Ганна Ольховик, Вікторія Кондусь. Віце-чемпіонками стали Олена Огороднікова, Аріна Білоцерківська, Анастасія Сидорак та Ольга Боровець (на фото – справа і зліва відповідно).

 Loading...