Новини » Політика 12 грудня, 2018, 20:55
Тука очікує від США санкцій щодо секторів економіки Росії
ZIK
ZIK

Єдиний ефективний шлях натиснути на Росію так, щоб вона повернула Крим і Донбас – це введення посиленого санкційного режиму. За моїми оцінками, можливості санкцій використано приблизно на 10-15%.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

Відповідаючи на запитання глядача про те, чи можливо натиснути дипломатично на Росію так, щоб вона повернула Крим і Донбас, пан Тука сказав, що це залежить від того, що мається на увазі під дипломатичним тиском.

«Якщо будуть просто розмови між дипломатами, то, звісно, це не дасть результату. Я бачу єдиний ефективний шлях – це введення посиленого санкційного режиму. За моїми оцінками, на сьогоднішній день можливості санкційного впливу на РФ використано в світовому масштабі приблизно на 10-15%. Тому я виступаю за введення посилених санкцій», – зазначив Тука.

За його словами, зараз це питання досить ретельно вивчається США, і є певні очікування, що позитивні рішення будуть прийняті найближчими тижнями. Пан Тука вважає, що ці рішення будуть стосуватися сегментарних санкцій.

«Коли санкції будуть вводитись не проти якогось російського генерала, в якого немає рахунків у Європі і йому на ці санкції начхати, а проти певних секторів економіки, тоді вони запрацюють», – переконаний гість програми.

Нагадаємо, що спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер, коментуючи дії Росії в Керченській протоці, заявив про необхідність перевірити, наскільки ретельно Євросоюз виконує рішення про санкції проти Москви.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 09:37 :16