Новини » Львів 12 грудня, 2018, 15:44
Суд не зміг покарати юрисконсульта Львівської міськради за п’яне водіння
facebook.com/oksana.rybak.35
facebook.com/oksana.rybak.35

Головного спеціаліста-юрисконсульта Управління архітектури Львівської міської ради Оксану Рибак суд не зміг притягнути до відповідальності за нетверезе водіння.

Про це у Фейсбуці повідомив Антикорупційний моніторинг Львівщини.

Як раніше повідомляв Антикорупційний моніторинг Львівщини, 19 жовтня 2018 року о 01 год. 20 хв. на проспекті Червоної Калини, 62 у м.Львові патрульні затримали Оксану Рибак, яка керувала автомобілем «Citroen C4 CACTUS» з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

4 грудня 2018 суддя Мичка Б.Р. Сихівського районного суду м.Львова, який розглядав справу про адміністративне правопорушення постановив повернути матеріали справи в Управління патрульної поліції у Львівській області ДПП для дооформлення, а саме: для усунення недоліків, які зазначені у постанові суду.

«Як зазначено в Постанові суду, захисник порушниці наголошує, що оформлення протоколу про адміністративне правопорушення здійснювалося з порушенням вимог законодавства, а протокол про адміністративне правопорушення не відповідає чинному законодавству, є неналежно складеним. Крім того, на відеозаписі з портативних нагрудних відеокамер працівників ГУ НП у Львівській області зафіксовано, що працівники патрульної поліції недбало оформили протокол і постанову, не ідентифікували свідків та не взяли письмові пояснення у правопорушниці. З огляду на вищевказане, суд прийшов «до висновку про необхідність повернення справи для дооформлення, під час якого необхідно всебічно, повно, і об’єктивно з’ясувати всі обставини, що мають значення для прийняття правильного рішення, після чого, за наявності до того законних підстав, направити матеріали до суду».

Враховуючи, що працівники поліції знехтували складання протоколу, який є основним доказом факту правопорушення 19 жовтня, сподіватись, що вони зможуть в законний спосіб доопрацювати документ заднім числом, виглядає малоймовірним. Тому, можемо констатувати, що з незрозумілих обставин головного спеціаліста-юрисконсульта Львівської міської ради, яка керувала автомобілем в стані настільки важкого алкогольного сп’яніння, що не змогла дати письмових пояснень і чітко сформувати свою позицію щодо проходження медичного огляду на стан сп’яніння з використанням технічного засобу «Druger alcotestr», покарано не буде», – йдеться у повідомленні.

<nbsp;>

Як повідомлялося, юрисконсульта Львівської міськради затримали нетверезою за кермом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 23:22 :10