Новини » Львів 12 грудня, 2018, 10:01
Шахтарі «Львіввугілля» продовжують протест: готові блокувати дорогу до кордону
Пікет шахтарів під стінами ЛОДА. Фото: Микола Тис/ZIK
Пікет шахтарів під стінами ЛОДА. Фото: Микола Тис/ZIK

Як повідомила голова ППО Незалежної профспілки гірників України шахти «Лісова» ДП «Львіввугілля» Мирослава Кафтан, станом на сьогодні, у копальні на глибині 540 метрів залишаються 78 гірників. Упродовж ночі 10 шахтарів вивезли на поверхню через погіршення стану здоров’я.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

Волинець нагадав, що протест почався у понеділок, 10 грудня, а шахтарі усіх чотирьох змін усі ці дні перебувають на поверхні шахти. Вночі вони сплять на місцях, в нарядних та бані. Це свідчить про згуртованість та високий дух солідарності.

Шахтарі заявляють: «Якщо наші знаходяться під землею, то ми будемо тут, на підприємстві».

«Прямо зараз гірники рухаються від шахти до центральної площі міста Червонограда (відстань 8 км). Після проведення мітингу на площі вони повернуться на територію шахти.

Тим часом до Києва прямують голова Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда Віталій Оніжук, голова теркому ППВП та генеральний директор, де о 16:00 для них запланована зустріч з віце-прем’єр-міністром Володимиром Кістіоном.

Шахтарі не вірять, що у владних структурах мають намір розв’язувати ситуацію, тому вони готуються до перекриття прикордонного переходу з Польщею в районі Рави-Руської», – повідомив Волинець.

Як повідомлялося, 10 грудня 45 шахтарів першої зміни шахти «Лісова» ДП «Львіввугілля» вирішили залишитися під землею. Гірники вимагають виплатити їм заборговану зарплату.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:23 :30