Новини » Події 12 грудня, 2018, 19:48
Порошенко відбув з робочим візитом до Брюсселя, де будуть прийняті важливі рішення для України

Президент Петро Порошенко відбув з робочим візитом до Брюсселя, де відбудуться надзвичайно важливі рішення для України.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Відбуваю з робочим візитом до Брюсселя, де відбудуться надзвичайно важливі рішення для України. Буду боротися за те, щоб вони були наповнені реальним і конкретним змістом», – розповів Порошенко про мету свого візиту.

За словами глави держави, це рішення, зокрема, щодо продовження санкцій проти РФ.

«Зараз я вже твердо налаштований на те, що у нас є більш ніж переконливий аргумент для того, щоб санкції були продовжені. Ми маємо переконати, щоб був розглянутий і взятий до уваги і Азовський пакет», – підкреслив Порошенко.

Крім того, він зауважив, що має бути так само, як вчора в резолюції Конгресу США, відображено позицію щодо відповідальності РФ і визначення її дій як акту агресії проти України і як спроби окупації Азовського моря та Керченської протоки.

«Нам зараз треба робити максимум з того, що від нас залежить. З одного боку для того, щоб різко посилити спроможності Збройних сил України. А з іншого боку – зміцнити міжнародну солідарність навколо України для того, щоб агресор чітко розумів, що чим більше буде агресивних дій, тим більша буде відповідальність і тим більше заплатить Російська Федерація як країна-агресор за абсолютно безвідповідальні агресивні дії по відношенню до нашої держави», – наголосив глава держави, додавши, що саме це буде предметом переговорів у Брюсселі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 01:35 :57