Новини » Політика 12 грудня, 2018, 20:25
Політолог застеріг, що несправедливі пенсії можуть призвести до серйозних проблем
ZIK
ZIK

Щодо пенсії у 150 тисяч, то її не потрібно робити такою тоді, коли більшість пенсіонерів отримують 1,5-2 тисячі гривень. Таке несправедливе рішення призведе до серйозних шкідливих наслідків у суспільстві.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Дмитро Васильєв.

Гість програми зазначив, що пенсійна система України є солідарною, тому пенсії українців не мають суттєво відрізнятися.

«От сьогодні Президент порадив главі Укрпошти подумати про те, щоби зменшити свою зарплату, щоб не бути несолідарним з іншими людьми, які живуть в Україні та отримують маленькі зарплати і пенсії», – зауважив гість програми.

Дмитро Васильєв вважає, що колишній держслужбовець, який, можливо, займався корупцією на посаді, не може отримувати пенсію 150 тисяч гривень, а звичайний українець – 2 тисячі гривень.

«Щодо 150 тисяч пенсії, її не потрібно робити такою тоді, коли більшість пенсіонерів отримують 1,5-2 тисячі гривень. Чому людина, яка мала якусь особливу державну посаду, має отримувати величезну пенсію? Таке несправедливе рішення призведе до серйозних шкідливих наслідків у суспільстві. Це абсолютно несправедлива річ. Це закладає в суспільстві ризики майбутніх потрясінь від такої несправедливості, яка пропонується на державному рівні», – наголосив експерт.

Васильєв додав, що при солідарній пенсійній системі про якісь особливі реформи з пенсійними запозиченнями, накопиченнями, додатковими фондами, з яких у майбутньому будуть виплачуватися пенсії, не можна говорити.

«Не має бути такого, щоб людина, яка має 35-40 років стажу, отримувала пенсію 2 тисячі гривень!» – наголосив гість програми.

Нагадаємо, в Державному бюджеті на 2019 рік закладено два автоматичних підвищення пенсій, а також перерахування для 500 тисяч військових пенсіонерів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 09:44 :06