Новини » Політика 12 грудня, 2018, 23:35
Лещенко певен, що рішення суду щодо очільника НАБУ Ситника використають для його відставки
ZIK
ZIK

Можливо, згодом через рішення суду вирішать, що Артем Ситник не відповідає посаді. Мовляв, він вчиняв неправомірні дії, оприлюднював якусь інформацію про Манафорта. Це дуже примітивний сценарій, який, ймовірно, хочуть реалізувати.

Про це заявив народний депутат України Сергій Лещенко в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

«Не бачу зв’язку між рішенням суду та оприлюдненням інформації. До того ж вона з’явилася в інтересах українських громадян. Інформація має право бути, бо так громадяни можуть розуміти, що відбувається у політиці», – наголошує нардеп.

Крім того, народний депутат України пояснює, як трактує рішення адміністративного суду Києва.

«Мета суду проста – використати свідчення для звільнення Ситника з посади. Цей продажний суд зафіксував позицію про те, що начебто Ситник вчинив неправомірні дії», – переконаний політик.

Сергій Лещенко запевняє: потім це рішення передали до суду аудиторам, яких вже Банкова обрала для цього.

«Згодом вони визначать, що Ситник не відповідає посаді, бо є рішення суду про те, що він вчиняв неправомірні дії, оприлюднював якусь інформацію про Манафорта. Це дуже примітивний сценарій, але, нажаль, його реалізовують на очах у всієї країни», – підкреслює політик.

Нагадаємо, окружний адмінсуд Києва вважає протиправними дії директора НАБУ Артема Ситника та народного депутата Сергія Лещенка щодо розголошення інформації про Пола Манафорта.

Що цікаво, адміністративний позов проти Ситника і Лещенка подав народний депутат Борислав Розенблат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 17:14 :32