Кудрявцева звільнили з посади глави ДАБІ

Кабінет Міністрів України звільнив Олексія Кудрявцева з посади голови Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ).

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Звільнили Кудрявцева», – сказав міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

За його словами, підставою для звільнення стало порушення присяги держслужбовця.

Факт свого звільнення підтвердив в офіційній заяві і сам О.Кудрявцев.

Водночас станом на 18:50 середи офіційне повідомлення щодо звільнення зазначеного чиновника на веб-сайті Кабінету Міністрів не оприлюднено.

«Я представив всі докази, які свідчать, що я не порушував закон і, йдучи на державну службу, мав необхідну українську освіту. Однак уряд ухвалив рішення про моє звільнення. Я не коментуватиму це рішення. Адже головне – це не посада, а щоб розпочаті у сфері будівництва реформи не зупинилися і були повністю реалізовані», – заявив О.Кудрявцев.

Як повідомлялося, на засіданні Комісії з питань вищого корпусу державної служби 10 грудня було представлено висновки «про наявність у діях голови Держархбудінспекції Кудрявцева О. В. дисциплінарного проступку та підстав для його притягнення до дисциплінарної відповідальності».

Після чого О.Кудрявцев офіційно заявив, що вважає висновки комісії «продовженням розправи за зупинення корупційних схем у сфері держархбудконтролю» і звернувся до прем’єр-міністра з проханням «об’єктивно розібратися в ситуації і не стати на бік тих, хто за будь-яку ціну прагне повернути корупційні схеми та продовжити ганебні злочини проти держави».

Як він стверджує, на момент свого призначення, 26 червня 2015 року, на посаду голови ДАБІ він мав два дипломи.Loading...