Новини » Політика 12 грудня, 2018, 16:25
Кандидатам у Президенти – обов’язковий психіатричний огляд: зареєстровано законопроект
Фото: АПУ/Facebook
Фото: АПУ/Facebook

У Верховній Раді зареєстрований проект Закону № 9379 «Про вибори Президента України» (про проведення обов’язкового попереднього психіатричного та наркологічного огляду кандидата на пост Президента України).

Законопроектом вносяться зміни до Закону України «Про вибори Президента України, зокрема перелік документів, що подаються у Центральну виборчу комісію (ст. 51), доповнений медичним висновком довідкою про стан здоров’я кандидата на пост Президента України та висновком про проходження психіатричного та наркологічного огляду, з якою громадяни України – виборці повинні бути ознайомлені, пише «Українське право».

Порядок проходження попереднього психіатричного та наркологічного огляду кандидата на пост Президента України та про додержання інших умов щодо цих відомостей буде затверджуватися затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я та Центральною виборчою комісією.

Із цією метою Проект пропонується доповнити новою статтею такого змісту:

«Стаття 51-1 Порядок проведення попереднього психіатричного та наркологічного огляду кандидата на пост Президента України та про додержання інших умов щодо цих відомостей

Порядок проведення попереднього психіатричного та наркологічного огляду кандидата на пост Президента України затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.

Порядок щодо розміщення даних про результати попереднього психіатричного та наркологічного огляду кандидатів на пост Президента України разом з іншими відомостями про кандидатів на пост Президента України відповідно до закону для ознайомлення громадянам та про додержання інших умов щодо цих відомостей затверджується Центральною виборчою комісією».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 03:08 :29