Новини » Події 12 грудня, 2018, 15:49
Блогери: Мешканці «ДНР/ЛНР» не отримали того, що їм обіцяли окупанти
Люди в окупованому Донецьку. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Люди в окупованому Донецьку. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Високі ціни і низькі зарплати – одна з проблем, з якою доводиться миритися жителям ОРДЛО. Але головне – переконати бідний народ, що йому загрожують фашисти, хунта і негритянські снайпери – все стерпить.

Про це пише журналіст, блогер Денис Кананський у Тwitter.

«Зарплата лікаря в ОРДЛО – 2-3 тисячі гривень. Ціни на їжу – вищі, ніж в Україні. Здається, людина просто не може жити в таких жахливих умовах. Але практика доводить протилежне. Головне: переконати бідний народ, що йому загрожують фашисти, хунта і негритянські снайпери – все стерпить», – пише Кандський.

 

«Після окупації Донбасу, мешканці «ДНР/ЛНР» не отримали того, що їм обіцяли окупанти. Навпаки, багато громадян з ОРДЛО зізнаються, що якщо раніше вони жили, то тепер існують. Високі ціни і низькі зарплати – одна з проблем, яка торкнулася майже кожного другого жителя ОРДЛО.

Окупаційні «влади» заявляють, що поки не в змозі стримувати ситуацію з цінами, а в окупованих містах називають величезні суми, необхідні для того, щоб протриматися нормально хоча б місяць – до наступної зарплати», – зазначає Юрій Микитюк у блозі на сайті «Кореспондент».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 09:07 :47