Новини » Політика 12 грудня, 2018, 18:58
Білецький заявляє про завершення переозброєння РФ задля вторгнення в Україну
ZIK
ZIK

Росія не відмовилася від варіанту прямого військового вирішення «українського питання». РФ перебуває на останній стадії переозброєння і реформи війська. Вона готується до вторгнення.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник голови Комітету ВР з питань національної безпеки та оборони Андрій Білецький.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, чи мають викликати певне занепокоєння нарощення озброєння збройними силами РФ, пан Білецький сказав, що цифри не є захмарними і не є безпосереднім доказом того, що Росія готується до війни. Але насторожувати має те, що угрупування розгорнуті у бойові порядки.

«Цифри, які подаються, викликають у мене деяке нерозуміння, тому що мені знайомі інші цифри, як мінімум удвічі більші щодо чисельності особового складу як на території Криму, так і на кордоні з РФ. Росія може наростити серйозні потуги в разі своєї прямої інтервенції, тому що вона давно створювала угрупування у вигляді трьох армій на південному напрямку.

Ці цифри небезпечні, але ми чотири роки живемо в стані можливої російської повномасштабної агресії. І Україна повинна чітко розуміти, що такий фактор існує та активно до нього готуватися», – зазначив заступник голови комітету з питань нацбезпеки та оборони.

За його словами, РФ продовжує нарощувати свої сили на кордоні з Україною, тому що вона не відмовилася від варіанту прямого військового вирішення «українського питання», тобто вторгнення та окупації України.

 «Вона не відмовилася від такого варіанту й розглядає його абсолютно серйозно. РФ перебуває на останньому етапі переозброєння і реформи війська. Вона до цього готується. Ці постійні перекидання до кордону, перетягування, проведення навчань – це стандартна процедура для того, щоб відпрацювати перший етап вторгнення», – пояснив Білецький.

Читайте також: Росія може почати наземну операцію проти України в будь-який момент, – Порошенко

До слова, супутникові знімки зафіксували сотні російських танків на новій військовій базі у Ростовській області за 18 кілометрів від кордону з Україною.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 16:45 :41