Новини » Політика 12 грудня, 2018, 20:06
Барна заявив про дані ЦРУ, які свідчать про наміри Росії щодо України
ZIK
ZIK

Об’єктивні чинники широкомасштабного вторгнення російських військ до України дійсно є. І це не тільки дані зовнішньої розвідки України, а також і Центрального розвідувального управління США.

Про це заявив народний депутат України Олег Барна в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Цинізм політики полягає в тому, що коли країна дійсно перебуває на порозі широкомасштабного вторгнення ворога, що підтверджується об’єктивними чинниками, то «п’ята колона» Москви, яка є у парламенті України і політиці загалом, зводить таку загрозу до політичного піару та виборів.

Підкреслюю, що з 2014-го по 2018 рік у Росії не було причин для широкомасштабного вторгнення в Україну. Адже агресор намагався поступово, через окуповані території та проросійське населення, сформувати південно-східні республіки, щоб мати вихід до Криму», – пояснив Барна.

Утім, пояснює депутат, цей план йому не вдався. А оскільки вихід до півострова по суходолу однаково потрібен, адже Керченський міст довго не протримається, то Росія вдаватиметься до інших заходів.

«Щодо концентрації військ Росії на північних кордонах, Сході та в Криму, то їхня чисельність, безумовно, збільшилася в кілька разів. Але не потрібно забувати і про військовий контингент РФ, який залишився в Білорусі після проведення військових навчань влітку минулого року, а також Придністров’ї, де так само є військовий корпус, що несе загрозу для України вже на заході.

На мою думку, готовність України до нападу буде деморалізувати агресора, до того ж армія зможе ефективніше відбивати напад ворога, що зменшить кількість втрат», – підкреслив Олег Барна.

Як повідомлялося напередодні, заступник голови Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони Андрій Білецький заявив, що Росія не відмовилася від варіанту прямого військового вирішення «українського питання». РФ перебуває на останній стадії переозброєння і реформи війська – вона готується до вторгнення. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 10:26 :24