Новини » Політика 11 грудня, 2018, 2:30
Ветеран ЦРУ назвав найефективніші розвідки світу
ZIK
ZIK

ЦРУ сьогодні є міжнародною структурою. Цей орган можна віднести до найефективніших. Можна сказати про КГБ «радянського ґатунку», як сильну службу. Також в Китаї сьогодні виникає питання, як розвивати свої навички.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів ветеран ЦРУ Джек Девайн, відповідаючи на питання ведучої, які розвідки світу він вважає найефективнішими:

«Розвідка – це міжнародна розгалужена система. На сьогодні у США є чимало груп, які займаються розвідувальною діяльністю. ЦРУ сьогодні є міжнародною структурою. Цей орган можна віднести до найефективніших», – заявив Джек Девайн.

«Сильною службою» ветеран ЦРУ назвав КГБ «радянського ґатунку».

«Можна сказати про КГБ «радянського ґатунку», як сильну службу. В Китаї сьогодні виникає питання, як розвивати свої навички», – зауважив Девайн.

За його словами, у кожній країні світу розвиток спецслужб залежить від виділеного державою бюджету.

«Я думаю, що в усіх виникає одне й те ж питання – яким чином працювати у рамках виділеного бюджету. Якщо країна перебуває в умовах військового конфлікту, то постає питання, наскільки вона зможе це витримати», – прокоментував американський розвідник Джек Девайн.

Нагадаємо, Джек Девайн заявив, що відкрите вторгнення в Україну коштуватиме Росії дуже дорого і не принесе жодного успіху.

За його словами, вторгнення – дуже дорогий проект, і він не може тривати довго.

У той же час Девайн зазначив, що Україна має сама піклуватися про свою долю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:47 :12