Новини » Регіони 11 грудня, 2018, 12:46
В Івано-Франківську покажуть документальний фільм про життя на лінії розмежування

В Івано-Франківську в межах Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA покажуть фільм про життя на лінії розмежування «Віддалений гавкіт собак» данського режисера Сімона Леренга Вільмонта. Ця стрічка здобула чимало нагород на фестивалях у Нідерландах, Швеції та Греції.

Про це сьогодні, 11 грудня, повідомив власкор IA ZIK.

У фільмі йдеться про життя 10-річного хлопця Олега на лінії фронту на Донбасі. Олег живе зі своєю улюбленою бабусею Олександрою у невеликому будинку в селі на лінії фронту. Більшість людей уже покинули їхнє село, але Олегові та Олександрі подобається жити там разом, тому вони хочуть залишитися і далі дбати одне про одного. Але життя стає дедалі складнішим, і війна все ніяк не закінчується.

Організатор показу – місцевий координатор фестивалю Громадська організація «Молодіжна організація «СТАН». Стрічку покажуть У понеділок, 17 грудня, в Громадському ресторані Urban Space 100 (вул. Грушевського, 19). Після перегляду, передбачене обговорення фільму з людьми, які свого часу проживали на лінії розмежування, та бійцями ООС.

Гасло цьогорічного фестивалю: «Рівні рівності». Тема рівності пов’язана з багатьма суспільними проблемами й викликами. Людська гідність, свобода, справедливість та рівність є тими цінностями, на яких тримається концепція прав людини.

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки посольства Швеції в Україні, посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 09:33 :01