Новини » Регіони 11 грудня, 2018, 16:56
В Івано-Франківську нагородили волонтерів та бійців АТО

Сьогодні, 11 грудня, в Івано-Франківській облдержадміністрації з нагоди міжнародного Дня волонтера відбулося урочисте нагородження волонтерів та бійців АТО, які відстоювали незалежність України.

Про це IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Вітаючи присутніх, заступник голови ОДА Ярослав Паранюк зазначив, що прикарпатські доброчинці активно проявили себе під час трагічних подій Революції гідності, матеріально і морально підтримали наших військовослужбовців на Сході України та разом з іншими волонтерами допомогли відродити українську армію. Не залишаються вони осторонь проблем учасників АТО та їх сімей і сьогодні, адже і досі надають реабілітаційну допомогу військовослужбовцям навіть після їх повернення додому.

Також посадовець висловив подяку кожному, хто долучився до захисту держави у такий складний час.

За громадянську мужність, патріотизм, волонтерську допомогу бійцям, які захищають нашу державу, підтримку сімей загиблих та дітей учасників операції Об’єднаних сил на сході України, громадську активність та самовідданість прикарпатських волонтерів нагородили відзнаками Президента України Петра Порошенка «За гуманітарну участь в Антитерористичній операції».

Також доброчинці були нагороджені високими відзнаками облдержадміністрації та обласної ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 08:14 :16