Новини » Київ

У Києві на Дарниці може з’явитися спорткомплекс з льодовою ареною та басейном

Комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку підтримала цільову програму, згідно з якою в Дарницькому районі з’явиться багатофункціональний спортивний комплекс з льодовою ареною і басейном.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськради.

«На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили міську цільову програму «Молодь і спорт столиці» на 2019-2021 роки», – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що на вул. Ягідній, 2 планують побудувати лижно-ролерну трасу для біатлону КДЮСШ №15впродовж наступних трьох років пропонується провести реконструкцію спортивних комплексів «Стадіон «Старт», «Русанівець», легкоатлетичного манежу на Тичини, 18, а також стадіону на Алма-Атинській, 60.

В інформації повідомляється, що в рамках цільової програми будуть створені умови для реабілітації, занять фізичною культурою для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та соціально незахищених верств населення. Передбачено заходи, спрямовані на оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги. Планується також відкриття технічно обладнаної локації для проведення літніх наметових дитячих таборів у рекреаційній зоні Києва.

«Місто планує збільшити фінансування цієї програми в наступні 3 роки. Якщо в 2016-2018 роках виділялося 2,1 мільярда гривень на реалізацію спортивних і молодіжних заходів, змагань, оновлення матеріально-технічної бази установ, що реалізують політику в сфері молоді... то вже на 2019 -2021 роки пропонується сума майже 3,3 млрд гривень. 2,8 млрд – з бюджету міста, решта – кошти інших джерел», – цитує главу постійної комісії Київради з питань бюджету Андрія Страннікова прес-служба ради.

За його словами, завдяки реалізації аналогічної програми в 2016-2018 роках Києву вдалося здійснити капітальний ремонт спортивних залів, футбольних полів, залів для настільного тенісу.

«І серед найважливішого: провести фінал Ліги чемпіонів УЄФА, чемпіонат світу з хокею, міжнародні турніри зі спортивної гімнастики. А ще – поліпшити житлові умови найкращим спортсменам столиці. Придбано сім однокімнатних і дві двокімнатні квартири», – зазначив А.Странніков.

У прес-службі підкреслили, що цільову програму «Молодь і спорт столиці» на 2019-2021 роки депутати розглянуть на одному із засідань Київради.Loading...