Новини » Суспільство 11 грудня, 2018, 10:29
У Google+ заявили про витік даних 52 млн користувачів
Google+. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Google+. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Співробітники Google+ виявили та усунули помилку, через яку сторонні розробники могли отримати доступ до деяких особистих даних користувачів.

Всього через неполадки постраждали 52,5 млн осіб в соцмережі Google+, посилаючись на прес-службу компанії, повідомляє «Кореспондент».

Зазначено, що помилка містилася в оновленому ПО, яке було надано для скачування в листопаді. При цьому програмісти змогли усунути неполадку через тиждень. Відомо, що сторонні додатки могли запросити імена і вік користувачів, рід діяльності, адресу електронної пошти.

При цьому додатки не отримували фінансових даних, номери паспортів, паролі та іншу інформацію, яку зловмисники могли б використовувати в корисливих цілях. При цьому запит міг бути зроблений навіть в тому випадку, якщо користувач приховав свій профіль з публічного доступу.

Водночас в Google наголосили, що не знайшли доказів того, що чиїсь особисті дані були використані третіми особами.

Раніше компанія оголосила про майбутнє закриття Google+ «через значні проблеми». При цьому спочатку Google планувала припинити роботу соцмережі в серпні 2019 року, але через листопадовий інцидент її закриють уже в квітні майбутнього року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 22:05 :07