Новини » Світ 11 грудня, 2018, 4:45
Трамп затвердив нову стратегію боротьби з тероризмом

Президент США Дональд Трамп затвердив нову Національну стратегію боротьби з тероризмом, що використовує у своїх цілях зброю масового знищення (ЗМЗ).

Про це йдеться в офіційному повідомленні, поширеному в понеділок Білими домом, – передає Укрінформ.

«Нова стратегія президента Трампа зосереджуватиметься на стримуванні, виявленні та припиненні (поширення ЗМЗ). Стратегія наголошує на запобіганні проведення терористами атак із застосуванням ЗМЗ, а також стримуванні ворожих держав та окремих осіб від надання їм допомоги», – підкреслили в адміністрації американського президента.

Стратегія має на меті максимальне ускладнення отримання ЗМЗ та матеріалів, які можуть бути використані для створення такої зброї; посилення оборонних можливостей США до такого рівня, що подібні теракти не матимуть успіху.

Крім того, передбачається запобігання підтримці терористів іншими державами чи окремими особами, знищення технічних можливостей терористів, розробку нових технологічних методів щодо виявлення ознак розробки, утримування й застосування зброї масового ураження.

«Враховуючи потенційний глобальний ефект тероризму, який застосовує ЗМЗ, Сполучені Штати допомагатимуть іншим країнам у разі необхідності в розбудові їхніх можливостей для боротьби з цією зростаючою загрозою», – підкреслили в адміністрації США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 02:37 :02