live
Новини » Регіони 24

Тернополянам з 20 грудня можуть обмежити постачання води через борги

У КП «Тернопільводоканал» заявили про понад 15 млн грн боргу.

Містян, які не сплатили за послуги підприємства, просять зробити це якнайшвидше. Інакше можуть обмежити постачання води.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі міськради, підприємство через борги у сумі понад 15 млн грн з 20 грудня може залишитися без електропостачання. А це, в свою чергу, може спричинити обмеження у подачі води для міста.

За словами директора підприємства Володимира Кузьми, 40% затрат водоканалу становить електроенергія. Заборгованість виникла, оскільки протягом року вартість електроенергії для непобутових споживачів, до яких належить і водоканал, постійно зростала. При цьому, зазначають на підприємстві, тариф на послуги водопостачання у Тернополі залишився на попередньому рівні.

За інформацією Кузьми, сума боргу водоканалу перед ВАТ «Тернопільобленерго» щомісячно зростала приблизно на 1 млн грн. Відтак, енергетики повідомили про повне відключення від електропостачання у випадку невиконання боргових зобов’язань.

«Сплату боргу вдалося відтермінувати до 20 грудня. Єдиним способом для врегулювання цієї ситуації на даний час є проведення переговорів та реструктуризація боргу, оскільки сума є достатньо великою для її повного погашення впродовж 10 днів», – зазначив заступник міського голови Владислав Стемковський.

Сплатити кошти людей просять і у «Тернопільміськтеплокомуненерго». На цей час борг за електропостачання у цього підприємства становить понад 4 млн грн.

Loading...
Loading...
Loading...